Rozložení platby s 0% navýšením

Svatba v roce 2024 či žádost o ruku v prozatím neupřesněném termínu?
Využijte splátkový kalendář na 3-10 měsíců s 0% navýšením a získejte maximální flexibilitu v souvislosti s platbou.

Získejte jedinečný slevový kód Chci získat kód
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
Zásnubní či snubní prstýnky zcela zdarma? Zúčastněte se naší soutěže! Více informací
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
  • Bezplatné doručení
  • 120 dní na výměnu či vrácení zboží
  • Bezplatná změna velikosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné vyhotovení rytiny

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Zlaté prstýnky

Prohlížíte si 46 z 1353 produktů.

Filtrovat
Třídit
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Zlaté zásnubní prsteny

Naprosto dokonalý zásnubní prsten musíte hledat stejně pečlivě, jako jste vybírali svojí životní partnerku. Zásnubní prsten je pro rozhodující „ano“ naprosto klíčový. Je důležitým symbolem, který si vaše žena bude každý den připomínat, že patří k vám. Že jste právě vy tím pravým, budete ji oporou, přítelem i věrným partnerem. Žádost o ruku je tradičním krokem, který vytvoří jasný milník. Dvě osobnosti spoutá vážným příslibem a bude také rozhodujícím okamžikem o vaší společné budoucnosti. Zásnubní prsten vás bude oba reprezentovat, měl by odrážet váš společenský status, ale i vaši jedinečnost. Zásnubním prstenem musíte překvapit. Zlatý zásnubní prsten řekne vše za vás.

Vybírejte očima, srdcem i s rozumem

Výběr zásnubního prstene vyžaduje dobré pozorovatelské schopnosti. Prsten totiž o vás mnohé vypoví a denně vás bude připomínat. Zkuste si někdy všimnout, jak často váš pohled zachytí i drobný šperk na levé ruce ženy. Kdykoliv si upraví pramen vlasů, letmo se dotkne obličeje, položí ruku na klávesnici, složí ruce do klína nebo se jemně dotkne vás. Zásnubní prsten bude neustále na očích a vaší drahé polovičce vás bude připomínat, bude památkou na onen dokonalý okamžik, kdy zazněl příslib zasnoubení. Zlatý zásnubní prsten toho bude věčnou připomínkou.

Při výběru šperku je třeba maximálně zohlednit styl i preference ženy. Šperk bude jistě často nosit a v ladění celkového outfitu musí vybraný kousek působit jednotně. Dejte si záležet a vypozorujte, zda většinu ostatních šperků tvoří klasické žluté zlato, nebo jestli dáma dává přednost střídmému a modernějšímu zlatu bílému. Romanticky založeným ženám bude nejlépe vyhovovat růžové zlato a jemné stylizace. Zlatý zásnubní prsten podtrhne jejich kouzlo.

Podtrhněte svou osobnost a dodejte váhu svému slibu

Výběrem zásnubního prstenu vyjadřujete respekt k ženě jako takové. Prokazujete, že ji dobře znáte a vážíte si mnoha jejích vlastností. Žlutým zlatem projevujete společně sdílené tradiční hodnoty. Spojuje vás jistě také úcta k rodině. Žluté zlato nechá plně zaznít jakémukoliv kamenu, oživí třpytící se plochy brusu. Je vhodné pro masivní nápadné zdobení, pro prsteny inspirované klasickými šperky, ale nebojí se ani moderních minimalistických stylizací. Zlatý zásnubní prsten dokáže mistrně spojit tradici, ve které zaznívá i nová svěží energie.

Růžové zlato rozezvučí tóny jemné romantické duše. Rozehřívá i chladnější odlesky čirého diamantu. Změkčené odrazy vypoví o křehkosti, ale také o ukryté vášni a hluboké lásce. Bílé zlato patří mezi oblíbenou variantu zejména u mladých a dynamických párů. Váš život může provázet touha cestovat, zažívat dobrodružství. Trávíte život v pohybu, podporujete se v odvážných plánech v podnikání a dokonale se umíte seberealizovat. Bílé zlato vás i váš životní styl bude efektně prezentovat. Zlatý zásnubní prsten tak vypoví vše o vašich citech.

Její oči mohou zářit jako dokonale vybroušený briliant

Čtveřice nejkrásnějších kamenů je tvořena čirým diamantem, temně modrým safírem, tajuplným zeleným smaragdem a ohnivým rubínem. U zlatého zásnubního prstene bývá právě jeden z těchto krásných kamenů usazen v koruně jako ozdoba.

Drahý kámen přidá šperku hodnotu a další symboliku. Čistá linie pravidelného kroužku povýší o několik úrovní, byť osazená jediný solitérem. Čirý diamant vypoví o stálosti, modrý symbolizuje oddanost a věrnost, zelený stabilitu a tajemství, rudá je barvou vášně a stálé lásky. Zlatý zásnubní prsten s kamenem symbolizuje vaše city, vaši povahu.

Okamžik, na kterém záleží vše

Jako muž nemusíte skládat dlouhý proslov. Klíčové jsou pro vás činy. Žádost o ruku by měla být zážitkem, který dalece přesáhne dívčí sny. Každá žena si představuje osudovou chvíli, kdy se muž jejího srdce vysloví, rozhodne se pro ni a deklamuje svou volbu před celým světem. Vaše přítelkyně se touží stát středobodem vašeho světa a potřebuje, abyste její potřeby nejen vycítil a respektoval, ale také naplnil.

Dokonalý zlatý zásnubní prsten řekne vše za vás. Připravte se pečlivě, žádost o ruku nelze opakovat a pokud ji chcete splnit velké životní přání, pak nesmíte podcenit sebemenší detail. Vyberte místo, které je pro vás oba dva důležité. Vyberte místo, které vám bude intimní okamžik navždy připomínat. Vše perfektně načasujte. Ve chvíli, kdy pokleknete a otevřete před ní své srdce, se celý svět kolem vás smrskne. Uvidíte pouze její oči plné napětí a očekávání. Proměňte je do dvou jisker, rozbušte její srdce a nechte ji znovu se do vás zamilovat!

Kategorie