Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Prstýnky s černým diamantem

Prohlížíte si 46 z 102 produktů.

Filtrovat
Třídit
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Rychlé filtování
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem

Získejte dodatečnou slevu

 na nákupy v SAVICKI

Prsteny s černým diamantem

Diamanty jsou věčné. Jsou symbolem vytříbeného vkusu. Jsou bezkonkurečně nejkrásnějšími doplňky. Mimořádným odleskem broušených hran, jiskřením světla, i spojením se vzácnými kovy vytváří dojem nadčasové elegance a luxusu. I proto diamanty tradičně zdobí zásnubní prsteny. Symbolu uzavřeného kruhu a věrnosti přidávají stálost a pevnost vzácného kamene. Tradičně muži vybírají jemný zlatý kroužek zdobený jedním nebo více čirými diamanty. Klenotem mezi zásnubními prsteny je však diamant černý. Klasickému šperku přidává atraktivní akcent, působí tajemně a odvážně. Prsten s černým diamantem řekne naprosto vše. Beze slov.

Nechte za sebe promluvit dokonalý šperk

Prsten s černým diamantem vzbudí obrovský úžas. Omámí a uhrane při prvním pohledu. Pokud hledáte prsten, který bude dokonale korespondovat s vaší nezávislou osobností a odvahou experimentovat, pak je prsten s černým diamantem ideální volbou. Umíte si pevně stát za svým rozhodnutím, nevadí vám vybočit a umíte se dobře prezentovat? Jiný prsten si pro vás nedovedeme představit.

Černý diamant dodá šperku dramatický nádech. Černá je vážnou a seriózní barvou, ale také v sobě ukrývá díl tajemství. V kombinaci s bílým zlatem nebo luxusní platinou vytvoří černý diamant exkluzivní prsten. Černá skvěle souzní i se zlatem žlutým nebo růžovým. Ve žluté zavdává jisté nostalgii a odkazu na šperky zhotovené pro královskou rodinu nebo vysoce postavené osobnosti. S růžovým zlatem černý diamant působí jemně, romanticky, přesto nedává vzniknout pochybnostem o své vysoké hodnotě. Prsten s černým diamantem podtrhne vaši jedinečnost.

Jedinečné ženě unikátní šperk

Černý diamant působí atraktivně, ale není určený pro každou ženu. Černý diamant se bude vyjímat na špercích žen s vysokým sebevědomím. Pouze ženy, které si jsou vědomy své hodnoty, umí dokonale vynést natolik odlišný a nápadný prsten s černým diamantem. Černý diamant působí mimořádně dobře i v páru zasazený do náušnic, v přívěsku nebo náramku. Díky své barvě se skvěle přizpůsobí jakémukoliv stylu oblékání, barvám i materiálům. Nicméně stále si zachová svou jedinečnost a výjimečnost.

Černý diamant je symbolem stability

Důvěra, věrnost, spolehlivost, ale především stabilita jsou v dlouhodobém partnerství to nejdůležitější. Prstenem s černým diamantem, který symbolizuje pevnost a stálost, dáváte ženě jasnou zprávu a potvrzujete ji v jistotě, že se o vás bude moct kdykoliv opřít. Prsten, který darujete ženě jako zásnubní zástavu, bude reprezentovat vás i vaše rozhodnutí. Zrcadlí vaše kladné vlastnosti ve svém mistrném zpracování, dobře vybrané stylizaci a unikátním barevném schématu. Prsten s černým diamantem je toho důkazem.

Mistrné zpracování unikátního kamene

Zlato a diamanty jsou nadčasové, nepodléhají módním trendům. Naopak dovolují šperkařům experimentovat a plně probudit svou fantazii. Klenotníci vám mohou nabídnout zásnubní prsteny inspirované známými vzory, ale také stylisticky jednoduché linie, které před jemným zdobením dají přednost síle kamene a nechají jej zaznít bez odvádění pozornosti k detailům. Černý diamant je králem mezi vzácnými kameny. Jako solitér zasazený v umně řešené koruně bude důstojným odkazem vašeho příslibu. Černou však můžete efektně umocnit a vybrat prsten, který nechává černý střed lemovat drobnějšími čirými diamanty. Odlesk světla se zde násobí a promítá v dokonale broušené temné ploše. Prsten s černým diamantem je naprosto jedinečný, ohromující. Atraktivní černý diamant je možné brousit mnoha způsoby. Dokáže převzít podobu dokonalého briliantového brusu, kdy se zvláštním kouzlem nechává v 57 ploškách rozehrát každý světelný paprsek. Vzbuzuje pocit síly a vzrušení. Masivní velké diamanty dobře působí v oválném tvaru, který podtrhne dojem luxusu. Oblíbené jsou i obdélníkové brusy s jemně sraženými hranami nebo tvar srdce.

Půvab neznámého a výjimečného kamene

Každá žena sní o chvíli, kdy ji muž požádá o ruku, přislíbí ji svou věrnost a podporu. Nepromarněte jediný detail ani maličkost, překvapte a šokujte svou partnerku. Prsten s černým diamatem to udělá za vás. Připravte pro ni okamžik, který se hluboce zapíše do jejího srdce a rozbuší jej. Nebojte se plánovat, vyberte jedinečné místo, které vám do budoucna bude vždy připomínat nezapomenutelnou chvíli naprostého souznění a radosti. Atmosféra, vůně, barvy, vše bude vaše nejmilejší vnímat mnohonásobně citlivěji. Dokonalý zásnubní prsten pak odstartuje vlnu emocí a zaručí vám její „ano“. Každá žena se ráda pochlubí a nechá se obdivovat.  Prsten s černým diamantem je vaší tajnou zbraní. Bude to právě její prsten, který předčí historky všech jejích kamarádek, přítelkyň i kolegyň. Vaše rodina bude obdivovat originální výběr a dokonalý vzhled. Nezapomeňte, že zásnubní prsten do velké míry reprezentuje vás oba. A tento prsten s černým kamenem se postará o náležitou pozornost a obdiv i bez dalšího vyprávění.

Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu