Získejte dodatečnou slevu Chci získat slevový kód
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
 • Bezplatné doručení
 • 120 dní na výměnu či vrácení zboží
 • Bezplatná změna velikosti
 • SAVICKI Care+®
 • Bezplatné vyhotovení rytiny

Záruka


 1. Na všechny šperky ze zlata, stříbra či platiny se v hodnotě nad vztahuje doživotní záruka na diamanty. Tato záruka je dalším důkazem toho, že jste se pro nás rozhodli správně a máte jistotu dobrého nákupu.
 2. Ručitelem Savicki 1976 sp. z o.o., ul. Frezerów 3 I pietro, lok. II.9, 20-209 Lublin
 3. Označení „doživotní” se týká pouze období, ve kterém uvedené šperky jsou v původní formě, tzn. ve formě, v jaké byly zakoupeny v SAVICKI. Jakékoliv provedené změny na zakoupeném produktu mají za následek ztrátu této záruky.
 4. Naše záruka se vztahuje na vady a poškození diamantů v podobě roztříštění, nalomení či uvolnění pouze v případě originálně osazeného diamantu.
 5. Doživotní záruka se nevztahuje na krádež, zmizení nebo ztrátu diamantu, případně jeho účelového poškození.
 6. Provedení jakýchkoliv změn, zejména však oprava šperku u jiného klenotníka, způsobí ztrátu této záruky.
 7. V rámci záruky SAVICKI máte nárok na výměnu diamantu v případě zjištění vady.
 8. Výkon pravomocí vyplývající ze záruky nevylučuje, neomezuje ani nepozastavuje práva kupujícího vyplývající z ustanovení záruky za vady prodávaného zboží.
 9. Veškeré poprodejní záležitosti jsou nahlašovány prostřednictvím reklamačního formuláře.
 10. Aby bylo možné celou reklamaci vyhodnotit, je nejprve nutné posouzení daného produktu přímo na místě. Zakoupený produkt je zapotřebí zaslat k bližšímu prozkoumání přímo k nám, poté se k této věci vyjádříme a budeme Vás informovat o dalším postupu. Zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc. Na základě naší domluvy poté objednáme přepravní službu k vyzvednutí šperku na Vaší adrese. Vše je na naše náklady, Vy neplatíte nic navíc. V případě, že reklamace nebude kladně posouzena, náklady hradí zákazník. Lhůta k prověření reklamace činí cca 14 dní.
 11. Navíc se na všechny produkty osazené diamanty vztahuje bezplatná možnost čištění a ověření stability jejich osazení. Tuto službu u nás v případě může využít každý zákazník.
 12. Doživotní záruku lze nárokovat pouze s certifikátem SAVICKI, který je součástí každého balení produktu.
Kategorie