Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Prstýnky se smaragdem

Prohlížíte si 46 z 79 produktů.

Filtrovat
Třídit
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Rychlé filtování
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem

Získejte dodatečnou slevu

 na nákupy v SAVICKI

Prsteny se smaragdem

Diamant, rubín, safír a smaragd patří odedávna mezi čtveřici nejkrásnějších a nejcennějších kamenů. Dokonale vybroušené plochy v brusu odráží světlo v celé škále odstínů. Září z koruny prstenů, vyjímají se v párech náušnic. Náhrdelníkům, přívěškům i náramkům dodávají mimořádnou eleganci a luxus. Šperk s diamantem za vás řekne vše, vypoví o vaší lásce a věrnosti. Zásnubní prsten se smaragdem podtrhne vážnost vašeho rozhodnutí. Nejkrásnější a nejdůležitější ženě vašeho života dá jasně najevo, co pro vás znamená.

Kámen s příslibem tajemství

V jakémkoliv zpracování i velikosti na sebe smaragd vždy soustředí veškerou pozornost. Nepotřebuje zvláštní efekty ani náročné stylistické prvky. Temně zelené odstíny jsou u smaragdu obdivované už od dob starověku. Stojí i za pojmenováním kamene, z řeckého „zelený kámen“. Smaragd však umí najít i jemnější barvy s příměsí do žluta. V každém kousku se skrývá originální tón. A prsten se smaragdem zdůrazní vaši originalitu.

Zelená působí nadčasově, luxusně a noblesně. Šperkům vtiskne jedinečnost a nenapodobitelnou grácii. Pokud se rozhodujete o podobě zásnubního prstenu, pak smaragdem můžete předat poselství navíc. Nebojte se vystoupit za zažitého schéma. Zásnubní prsten zpravidla zdobí čirý diamant, vy jste však jiný. Umíte projevit svůj názor, pevně si za ním stát a obhájit si i kontroverzi. Zachovejte si svou originalitu, a vyberte atraktivní spojení zlata a kamene, který v sobě navíc snoubí i tajemství. Prsten se smaragdem to řekne za vás.

Temně zelený kámen usazený v koruně zlata nebo platiny

Smaragd dává šperkaři mimořádnou příležitost projevit své nadání. Temně zelený kámen připomíná pohled do hlubin jezer, ve kterých se zrcadlí nedotknutelná krása. Přitahuje odstíny sargasového moře v zátokách, ze kterých se zvedají vysoké skály, nebezpečné i dechberoucí zároveň. Může vyvolat vzpomínky na pohled do neprostupné husté zeleně pralesů nebo vaši představivost odvede na exotický ostrov ukrytý pod dlouhými listy temně zelených palem. Smaragd bude vždy rezonovat s vašimi nejhlubšími sny a znovu otevře vzpomínky na výjimečná místa. Prsten se smaragdem se bude skvěle hodit k ženě, která umí projevit svou nezávislost, ale vůči vám vždy zachovává mimořádnou loajalitu a podporu.

Atraktivní šperk s mimořádnou hodnotou

Smaragdy jsou královskými kameny, které přímo vyžadují mistrné zpracování. Kámen je nemalou výzvou nejen pro zachycení v návrhu. Broušení smaragdů je obtížné pro vysokou štěpnost kamene. Dokonale vybroušený smaragd je tedy o to hodnotnější. Typický brusem je „emerald“, který je natolik specifický, že se často používá v přímém označení jako smaragdový. Obdélníkový tvar se sešikmenými rohy chrání prakticky kámen před poškozením, ale zároveň efektně nechává vyniknout hladkou dominantní část plochy. Kromě typického obdélníkového tvaru však jistě narazíte i na atraktivní broušení do tvaru oválu nebo kapky.

Smaragd může ovinout věneček drobných čirých diamantů, které umocní kontrast v jeho sytých odstínech. Třpytivé záblesky vynesou hladké plochy centrálního kamene a eskalují dojem, který vyvolává. Kámen skvěle vyzní i jako solitér. Minimalistické příkrasy, čisté linie a perfektní zasazení do koruny prstenu nechají kámen působit v čiré kráse. Prsten se smaragdem může mít nesčetně podob, které však vždy okouzlí.

Oslňte výběrem dokonalého šperku

Ať se klenotníci předhání v nabídce luxusních šperků, prsteny se smaragdem nic jen tak nepředčí. Žádná žena nedokáže odolat tajnosnubné kráse smaragdů. Pokud se rozhodujete vstoupit do společného života a stojíte před zásadní otázkou, smaragdový prsten či jiný šperk dodá vašemu rozhodnutí vážnost a sílu. Uzavřený kruh obroučky smaragdového prstene symbolizuje věčnost a víru ve vás dva. Prsten se smaragdem symbolicky přidává zástavu harmonie v partnerství a věrnost.

Žádost o ruku musíte správně načasovat, zvolit jedinečné místo, které vám bude věčně připomínat unikátní okamžik. Vytvořte atmosféru, ve které se rozezní vaše touha a láska, a která ženě dopřeje pocit naprosté výjimečnosti. Dejte ji najevo, že ona jediná je pro vás tou pravou, které chcete být oporou a partnerem. Může se do vás znovu zamilovat, pocítit slabost v kolenou i bušení srdce. Může ve vás navždy vidět nejdůležitějšího muže svého života. Prsten se smaragdem ji bude tuto chvíli každý den připomínat, bude ji neustále vracet úsměv na rty a odrážet lesk rozzářených očí.

Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu