Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Snubní prstýnky z bílého zlata

Prohlížíte si 46 z 106 produktů.

Filtrovat
Třídit
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Žluté zlato
Bílé zlato
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Rychlé filtování
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Žluté zlato
Bílé zlato

Získejte dodatečnou slevu

 na nákupy v SAVICKI

Snubní prsteny z bílého zlata

S tou pravou je všechno snadnější. Život dostává nový smysl, získáváte jistotu v drobných denních pozornostech, milujete a vaše láska je opětována. Máte důvod na sobě pracovat, snažit se. Máte někoho, kdo podporuje vás a koho můžete podporovat vy. Máte celý společný život před sebou a chcete do něj oficiálně vstoupit před svou rodinou a přáteli. Snubními prsteny a slovy se zavážete k vzájemné lásce a úctě. I když jsou snubní prsteny jen kroužkem zlata, dokáží mezi vámi vybudovat pevný most. Kdykoliv během dne vám jemným odleskem připomenou milovaného partnera. Také okolí předají zcela jasnou a zřetelnou zprávu. Deklamují vaše společenské postavení a pevný závazek. Snubní prsteny z bílého zlata symbolizují jemnost, eleganci i kvalitu.

Luxus přetavený do dokonale čistého designu

Volba snubních prstenů by měla být volbou společnou. Partneři by si měli už zde naslouchat, umět vyjádřit své preference a představy. Výběr snubních prstenů může symbolicky i naznačit budoucí rozhodování.

Snubní prsten vás bude provázet na každém kroku každý den. Měl by stylově vyhovět vašemu životnímu tempu. Snubní prsten je jednou z mála ozdob, které muži mohou běžně nosit. Jeho podoba často potvrzuje dominantnímu postavení muže v rodině. Pánské prsteny bývají relativně prosté, zaujmou především jednoduchou stylizací. Tak jako je muži určena silová role, je i jeho prsten výrazný a masivní.

Ale ani ženy by se neměly zcela ustupovat ze svých představ a ve všem se podřídit. I jejich levý prsteníček bude snubní pouto denně zdobit. Ženy jsou jiskrou ve vztahu, umí z domu vytvořit domov, je jim vtisknuta starostlivost, péče a něha. Prsten pro ženu odráží jemné nuance, lásku a pozornost. Ženy navíc často snubní prsten kombinují s dalšími šperky, i tomu je třeba výběr přizpůsobit. Snubní prsteny z bílého zlata dávají vyniknout nádherným drahým kamenům a ukazují svou sílu.

Nadčasová elegance pro ni i pro něj

Snubní prsten bude šperkem, který koresponduje s osobností vás obou. Prsteny by měly působit jednotně, přesto mohou efektně odrážet i vaše odlišnosti. Ideální volbu představuje bílé zlato. Atraktivní kov dokáže kouzelně zpracovat různorodost vašich povah a přetaví je ve výhody. Umí podtrhnout mužskou eleganci, ženám přidává romantiku a hravost.

Snubní prsteny z bílého zlata jsou ideálním základem pro minimalistické zdobení. Chladné odlesky umocní jednoduché linie a základní stylizace. Přinesu něžné ruce ženy noblesu, mužům vážnost a serióznost.

Nadčasová elegance v mistrném zpracování

Bílé zlato je ve snubním prstenu volbou, která nezklame. Dokonale vyznívá jako jediný nošený prvek. Skvěle nechává vyniknout i kombinacím s dalšími barvami. S růžovým zlatem zesiluje symboliku lásky a stálé zamilovanosti, která mezi vámi panuje. V kombinaci se zlatem žlutým odkazuje na úctu k rodinné historii a tradici. Bílé zlato mistrně skloubí staré hodnoty s novým viděním světa. Přidává pevným základům moderní nadhled a lehkost.

V bílém zlatě vynikne i poměrně jednoduché zdobení. Hladký a zrcadlově lesklý povrch kroužku může narušit pískování nebo zdobení rytím. Oba prsteny mohou využít tentýž design, nebo dovolit ve variantě pro ženu použít další zdobný motiv. Střídání matné plochy a lesklých linek po okrajích nebo vedených středem kroužku dávají prstenům originální vzhled. Konec konců, právem se říká, že v jednoduchosti je krása. Což dokazují i prsteny z bílého zlata.

Rozzařte její ruku krásnými třpytem drahých kamenů

Luxusní a dražší snubní prsteny nabízí kombinaci bílého zlata a vsazených drobných kamenů. Čtveřicí nejkrásnějších vévodí jistě čirý briliant, ale v bílém zlatě se mimořádně vyjímá i ohnivý rubín, temný smaragd nebo modravý safír.

Bílé zlato nabízí efektní kontrast, ve kterém nechá zrcadlit zbroušené plošky drahých kamenů. V rubínu přidá slíbenému svazku vášeň, v zeleném smaragdu potvrdí hloubku a opravdovost vašich citů. V temně modré se vždy odráží čirost a čistota ve vztahu. Snubní prsteny z bílého zlata ukazují svoji sílu a jedinečnost.

V modelech, které pracují se vsazenými kameny je často nabízena dvojice prstenů, kdy si pánský kroužek ponechává jednoduchý design, nebo pracuje maximálně s jedním větším vsazeným kamenem. Ženin prsten však může zdobit kamenů několik, mohou vytvářet nekonečně se třpytící řadu, která oběhne celý prsten. Tak jako ženě září oči pokaždé, když se spolu shledáte, tak jako jiskří její smích, když se s vámi raduje nebo bezstarostně směje.

Zachovejte ve svém manželství jiskru, která mezi vámi přeskočila v době vašeho seznámení. Společně se snubními prsteny si navždy uchovejte vzájemnou přitažlivost a šarm.

Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu