Získejte dodatečnou slevu Chci získat slevový kód
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
  • Bezplatné doručení
  • 120 dní na výměnu či vrácení zboží
  • Bezplatná změna velikosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné vyhotovení rytiny

Certifikáty pravosti

K výrobě šperků naši klenotníci využívají pouze nejkvalitnější materiály, s čímž jde ruku v ruce i jeho odpovídající množství. Pouze takto lze zaručit maximální odolnost a nejvyšší kvalitu. V nabídce mnoha jiných klenotnictví najdeme prsteny, u kterých bylo při výrobě použito menší množství materiálu, pouze však za účelem finálního snížení výsledné ceny. Vše je však na úkor celkové kvality. Takový šperk je velice náchylný k vážnému poškození a je třeba tuto informaci brát v potaz. V nabídce SAVICKI naleznete výhradně šperky s uvedením přesné hmotnosti, přičemž kvalita každého produktu je potvrzena patřičným certifikátem. Informaci o konkrétní hmotnosti šperku najdete v přiloženém certifikátu.

Certifikáty diamantů

Certifikáty diamantů

Všechny produkty osazené diamanty jsou opatřeny autentickým certifikátem potvrzujícím jejich konkrétní parametry a vlastnosti. K diamantům o hmotnosti větší než 0,50 ct je navíc vystaven certifikát Mezinárodním Gemologickým institutem (IGI), HRD Antwerp nebo Americkým Gemologickým Institutem (GIA). Za předpokladu, zda je pro Vás klíčový mezinárodní certifikát i v případě menších drahokamů než 0,50 ct - prosíme o tuto informaci během dokončování objednávky a potřebný certifikát pro Vás zajistíme. Diamanty o hmotnosti menší než 0,50 ct jsou opatřeny certifikátem vystaveným přímo námi, tedy certifikátem SAVICKI, na základě posouzení našich kvalifikovaných expertů v oblasti naceňování diamantů.

Záruka kvality

Záruka kvality

Na všechny šperky z nabídky SAVICKI, které jsou vyhotoveny ze zlata, stříbra, platiny a titanu, se vztahuje doživotní záruka na diamanty.

Tato záruka je dalším potvrzením o jistotě z dobře uskutečněného nákupu – na nás se opravdu můžete ve všech směrech naprosto spolehnout!

Doživotní záruka na diamanty SAVICKI se týká výhradně šperků osazených diamanty v hodnotě nad 10 000 Kč. Vztahuje se na vady diamantů (uštípnutí, prasklina, rozdrobení) a jejich případné celkové ztráty za předpokladu, jedná-li se o výrobní vadu. Záruka platí pouze u originálně osazených diamantů - úprava velikosti u jiného klenotníka tuto záruku ruší.

Doživotní záruka se nevztahuje na krádež či ztrátu šperku. Navíc se na všechny produkty s diamanty vztahuje bezplatná služba čištění a kontroly, kterou můžete využít tak často, jak jen bude zapotřebí.

Záruka na snubní prstýnky

Záruka na snubní prstýnky

Na všechny snubní prstýnky ze zlata, stříbra, platiny a titanu z nabídky SAVICKI, se vztahuje dvouletá záruka na výrobní vady.

Nákupem u nás získáváte jistotu, že pro Vás budeme k dispozici i po uskutečnění nákupu. Záruka se nevztahuje pouze na výrobní vady, ale také na běžné čištění a kontrolu kvality po dobu 2 let.

Tato záruka se však nevztahuje na mechanická poškození, tzn. poškrabání, promáčknutí nebo poškození způsobené nepatřičným nošením! Opravou nebo změnou velikosti zprostředkovanou jiným klenotníkem než SAVICKI ztrácíte svoji záruku.

Diamanty z legálních a ověřených zdrojů

Diamanty z legálních a ověřených zdrojů

Především klademe důraz na to, aby naše diamanty pocházely výhradně z legálních a ověřených zdrojů.

Distancujeme se o praktik, mezi které patří obchod a těžba s "krvavými" diamanty.

Našimi partnery jsou ověření dodavatelé, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Certifikáty, které k diamantům od našich dodavatelů získáme, následně procházejí neméně pečlivou kontrolou. Záleží nám, aby naši zákazníci získali pouze diamanty z oblastí, kde neprobíhá žádný krvavý konflikt. Zároveň se však jedná o maximální parametry diamantů pyšnící se standardem SAVICKI Diamonds. Pouze takové diamanty využíváme k vyhotovení našich šperků.

Více informací
Kategorie