Získejte dodatečnou slevu Chci získat slevový kód
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
 • Bezplatné doručení
 • 120 dní na výměnu či vrácení zboží
 • Bezplatná změna velikosti
 • SAVICKI Care+®
 • Bezplatné vyhotovení rytiny

Více o SAVICKI

Slib SAVICKI

Výběr luxusních šperků je svátkem, který můžete oslavit společně s námi! Jsme v tom s Vámi - odbornost, vášeň a odhodlání. Rádi Vám se vším pomůžeme. Profesionální a přátelský přístup. Přesně to Vás čeká, pakliže navážete spolupráci právě s námi. Podělte se s námi o své potřeby, s výběrem Vám poté dokonale pomůžeme.

Logo značky Savicki

O nás

SAVICKI

Zachycení krásy jedinečných okamžiků. Již více než 45 let tvoříme výjimečné šperky, které se mohou stát symbolem i Vašich nezapomenutelných chvil.

Naše produkty se od jiných šperků liší v mnoha ohledech, především však v dokonalé kombinaci řemeslné práce a umění. Klenotníci společnosti SAVICKI jsou profesionálové s jedinečným citem pro detail. Klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu.

Již desítky let jsme součástí Vašich nezapomenutelných okamžiků. Zásnuby, sňatek, narození dítěte či výročí svatby - díky šperkům SAVICKI Vám tyto chvíle utkví v paměti navždy.

Moderní trendy v kombinaci s tradicí, díky tomuto jsme již od roku 1976 odborníky v oblasti Wedding & Engagement. Zásnubní a snubní prstýnky z dílny SAVICKI dosahují té nejvyšší kvality.

Nevyrábíme pouze luxusní šperky, vytváříme především nadčasové symboly lásky předávané z generace na generaci.

Design prstenu

Naše hodnoty

Share Your Love

V SAVICKI věříme v hodnoty, které plně vystihuje náš slogan - Share Your Love. Láska hraje prim v mnoha ohledech našich životů.

Láska

Láska je světlem našich životů. Je to pocit, který nám všem dodává sílu, náš život je poté harmoničtější, plný štěstí a dobra. Záleží Vám více na tom druhém, nežli na Vás samotných? Právě tyto pocity dokonale vyjádří drahokam, který je ze všech nejvzácnější - diamant!

Důvěra

Láska, vzájemná důvěra či bezpečí. Jednoduše pocit, že v tom nejste sami.

Řemeslo

Klenotnické řemeslo je umění, které v sobě snoubí preciznost se smyslem pro ty nejdrobnější detaily! Takovéto šperky jsou poté jedinečností samotnou.

Neustále se soustředíme na zdokonalení v každém ohledu. Naší předností jsou originální a inovativní nápady.

 • 1965

  Vznik klenotnické dílny

  Průkopníkem značky SAVICKI byl pan Kazimír Savický, který si otevřel malou klenotnickou dílnu ve svém vlastním domě. Vše začalo téměř deset let před otevřením prvního salónu značky SAVICKI. Zručný klenotník s citem pro každý jednotlivý detail.

 • 1976

  První prodejna pod záštitou SAVICKI

  Devět let od zahájení podnikání otevírá Kazimír Savický společně s manželkou Barbarou první klenotnickou dílnu. Pokračuje tak řemeslném duchu tohoto místa, neboť zde dříve sídlila dílna zámečnická. Zamojská 14 se tak stává prvním klenotnictvím v historii značky SAVICKI, která existuje dodnes.

 • 2005

  Mladá generace v čele společnosti

  Po čtyřiceti letech úspěšného rodinného podniku předávají Kazimír a Barbara otěže mladé generaci. Vedení se ujímají synové manželů Savických - Jakub a Pavel. Starší z bratrů Pavel pokračuje v rozvoji značky pod dohledem svého otce se zaměřením na obchodní odvětví.

 • 2009

  První krok do online světa

  Čtyři roky poté, co otěže společnosti převzala mladší generace, přechází značka SAVICKI poprvé do světa online. Vznikají webové stránky společně s novou image.

 • 2014

  Vznik e-shopu

  Digitalizace značky SAVICKI byla pouze prvním krokem. Od tohoto okamžiku je Vám však náš online katalog plně k dispozici. Náš tým v tomto okamžiků čítá 16 osob.

 • 2017

  SAVICKI se stává skutečným e-commerce

  Osm let nato se tým SAVICKI se začíná rozrůstat, čímž podstatně rozšiřuje pole své působnosti. Společnost se začíná dynamicky rozvíjet v mnoha ohledech.

 • 2019

  Dosáhli jsme milníku 15 000 objednávek

  Koncem roku 2019 jsme dosáhli 15 239 objednávek. To je více než 15 000 párů, jejichž symbolem lásky se stávají prstýnky SAVICKI. Online spolupráce s našimi zákazníky vyústila v loňském roce v ocenění Breaking the Doubts v rámci e-commerce.

 • 2020

  První zahraniční trh

  Doba je nejistá, co platilo včera již zítra nemusí. Proto je zapotřebí umět se přizpůsobit novým okolnostem. V SAVICKI nabízíme online prezentaci zásnubních i snubních prstýnků. V souvislosti s touto novinkou jsme získali ocenění e-Commerce Awards v kategorii Breaking the Doubts.

 • 2021

  Rozšíření v rámci střední Evropy

  Navzdory pandemii a ekonomické krizi nepolevujeme. Již nyní působíme na mnoha evropských trzích, vyjma České republiky je to mimo jiné Slovensko, Polsko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko, Chorvatsko, Řecko, Německo nebo Velká Británie.

 • 2022

  První showroom SAVICKI odpovídající nejvyšším parametrům

  Jedinečná prezentace šperků online. Bariéra mezi zákazníkem a prodejcem již prakticky neexistuje. Prstýnky SAVICKI si můžete nyní vyzkoušet sami. Komfort v rámci Vaší objednávky je naší prioritou.

1965
1976
2005
2009
2014
2017
2019
2020
2021
2022

Tým expertů k Vaší dispozici

Tým SAVICKI čítá více než 120 zapálených pracovníků, kteří se postarají o Vaši maximální spokojenost po všech stránkách. Jsme Vám k dispozici každý pracovní den, od rána až do večera. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Právě zde se Vaše představy stávají skutečností.

Úspěšně fungujeme již na 10 trzích

Kategorie