Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Prstýnky s diamantem

Prohlížíte si 46 z 1035 produktů.

Filtrovat
Třídit
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Rychlé filtování
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem

Získejte dodatečnou slevu

 na nákupy v SAVICKI

Prsten s diamantem

Prsten s diamantem je dokonalým šperkem. Kombinuje nejkrásnější vzácné kovy s mistrně vybroušeným třpytem kamene. Čirý kámen odráží světlo ve všech úhlech a lomech a přidává šperku nadčasovou eleganci a luxus. Diamant osazený v koruně prstenu je symbolem stálosti. A také je neodmyslitelnou zástavou, kterou se muž zadává jediné ženě. Jak lépe dát najevo své nejhlubší a nejdůvěrnější pocity než šperkem, který bude věčně odrážet vaši lásku.

Výjimečný šperk pro mimořádnou ženu

Každá žena sní o výjimečném okamžiku, kdy před ní muž poklekne a odevzdá ji do rukou svou lásku a přislíbí společnou budoucnost. Zasnoubení je symbolickým vyznáním muže, který je pevně rozhodnutý zahrnout vyvolenou ženu svou trvalou přízní, rozhodnutý vytvořit pro ni stálé útočiště a ochránit ji. Prsten s diamantem je znakem té nejvyšší možné lásky i úcty.

Zasnoubení není záležitostí spontánního nápadu. Pokud chcete slyšet její „ano“, pak musíte pečlivě zvážit místo i čas. Dejte si záležet. V životě vás potká jen pár událostí, které jsou natolik zásadní jako jsou zásnuby. Važte si dané příležitosti a nepromarněte nejlepší chvíli. V dokonalé atmosféře vybraný zásnubní prsten zazáří jak kometa a spustí příval emocí. Udělejte vše pro to, abyste překvapil. Potvrďte ji svou lásku i věrnost a vytvořte kouzlo, kterým se do vás znovu zamiluje. Šperkaři vám mohou nabídnout pestrou paletu uměleckých děl, které v atraktivních stylizacích do posledního detailu splní vaše představy o perfektním zásnubním prstenu.

Základem dokonalého šperku je vzácný kov a broušený diamant

Každou ženu zaujmou nápadité šperky. Oslňte ji svou originalitou a třpytem luxusního šperku potvrďte vážnost vašeho rozhodnutí. Dovolte vaší ženě zazářit ve společnosti a strhnout na sebe pozornost. Diamantový prsten je symbolem, který hovoří beze slov. Předznamenává zásadní změnu ve vašem životě. Vaši snoubenku obklopí rodina, ale i přátelé nebo kolegové, budou s vámi prožívat neopakovatelné chvíle radosti i příslib společné budoucnosti naplněného milujícího svazku. Dokonalý zásnubní prsten s diamantem zažene jakékoliv zlé řeči a nechá společnost obdivovat váš vytříbený vkus. Zásnubní prsten nevypoví pouze o vašem rozhodnutí, ale bude vás oba dva mimořádně dobře reprezentovat.

Dokažte sílu svého rozhodnutí a potvrďte vážnost vztahu

Diamant s neotřesitelnou jistotou zastává pozici hlavních symbolů pevného odhodlání a věrnosti. Už v prapočátku vzniku tohoto kamene se obyčejný prvek, jakým je uhlík, usadil v hlubinných horninách, přestál působení mimořádných sil a po milionech let a dlouhou cestou k povrchu se v rukou zručného brusiče odhaluje. Nechává vyniknout svou skrytou dokonalost. V mimořádné proměně se inspiruje i váš život, který spojujete se ženou, která vás podporuje ve zlých časech a nechává zářit v dobách úspěchu.

Než vyberete ten pravý šperk

Prsten musí vytvořit „wow“ efekt, musí být naprosto dokonalým, mistrně zpracovaným šperkem. A prsten s diamantem to dokazuje nadevše. Prsten musí ve všech ohledech korespondovat s povahou a přáním vaší budoucí ženy. Každá žena je jiná a vy byste měl jako její partner respektovat její vkus. Pozorujte chvíli, jakému stylu oblečení a doplňků dává přirozeně přednost.

V nabídce zásnubních prstenů neplatí žádná omezení ani pravidla. Důležití jste vy dva. Základem prstenu je kroužek, který může tradičně tvořit žluté zlato. Vybírat však můžete i atraktivní moderní bílé, nebo romanticky podbarvené růžové. Dokonale vypadá prsten se základem v luxusní platině. Zásnubní prsten s diamantem či jiným kamenem musí působit jednotně s ostatními často nošenými šperky. Jeho krása upozadí jakékoliv doplňky, přesto musí sdílet totožný základ.

I v usazení diamantu se nabízí nespočet variant. Vzhled diamantu určuje způsob broušení. Tvar brusu může využívat ovál, obdélník, ale stylizovat také tvar srdce. Mimořádnými kousky jsou diamantové prsteny, které kolem centrálního výrazného diamantu rozesadí řadu dalších drobnějších. Velkorysý šperk září odlesky mnoha kamenů a plně nechává vyniknout nosnému centrálnímu kameni.

Záleží na každém detailu

Zásnubní prsten není šperkem, který ženu potěší. Zásnubní prsten musí zhmotnit vaše nejhlubší pocity. Nemusíte mluvit. Kvalitní luxusní šperk řekne vše za vás. Máte jedinečnou příležitost, zahrajte na nejskrytější a nejcitlivější struny její duše a definitivně si získejte její náklonost a lásku. A prsten s diamantem je toho důkazem.

Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu