Získejte dodatečnou slevu Chci získat slevový kód
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
  • Bezplatné doručení
  • 120 dní na výměnu či vrácení zboží
  • Bezplatná změna velikosti
  • SAVICKI Care+®
  • Bezplatné vyhotovení rytiny

Priority SAVICKI

Zachycená krása okamžiků, během kterých se zastaví čas. Našim cílem je přenést tyto pomíjivé chvíle do nadčasové dokonalosti. Věnujeme se výrobě šperků více než 40 let, během kterých jsme součástí těchto neopakovatelných okamžiků. SAVICKI

Naše produkty se od jiných šperků liší v mnoha ohledech, především však v dokonalé kombinaci řemeslné práce a umění. Klenotníci společnosti SAVICKI jsou profesionálové s jedinečným citem pro detail. Klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu.

Za kvalitou šperků SAVICKI stojí následující:

Zodpovědnost

Pocity

Servis

Design prstenu

První krok

Zodpovědnost

Od přísné kontroly kvality našich drahokamů až po řízení osobního rozvoje našich kvalifikovaných zaměstnanců. Každý detail tvoří fungující celek, kterým je značka SAVICKI.

Conflict-Free Diamonds

Diamanty z ověřených zdrojů

Dbáme na to, aby naše diamanty pocházely výhradně z legálních a ověřených zdrojů. Nelegální diamantové doly riskují životy svých zaměstnanců, kteří pracují v nelidských podmínkách - bez lékařské péče či řádných nástrojů.

V mnoha případech se také jedná o děti, které jsou nuceny pracovat a přicházejí tak o život, neboť jsou vystaveny krutým podmínkám za účelem maximalizace zisku. World Diamond Council s těmito praktikami bojuje již mnoho let - bohužel však stále neúspěšně.

Distancujeme se o praktik, mezi které patří obchod a těžba s "krvavými" diamanty.

Více o SAVICKI Diamonds®
Fotografie certifikátu kvality Savicki
Fotografie diamantů

Conflict-Free Diamonds

Ochrana životního prostředí

Přestože jako společnost SAVICKI nestojíme za těžbou drahokamů, klademe důraz na tu nejvyšší kvalitu - pečlivě vybíráme každý jeden drahokam, kterým naše šperky osazujeme. Naší prioritou je spolupráce pouze s ověřenými dodavateli, kteří se drahokamy zabývají.

Rozhodli jsme se pro spolupráci výhradně s dodavateli, jejichž těžební postupy mají minimální dopad na životní prostředí. Tedy na kvalitu a čistotu ovzduší, krajiny a biodiverzity. Jsme součástí ochrany ekologického a kulturního dědictví naší planety.

Druhý krok

Pocity

Šperky zásnubní a snubní se stávají symbolem, který navždy uchová kouzlo těchto výjimečných okamžiků. Vaše láska je naší inspirací!

Výběr šperků není každodenní záležitostí.

Share Your Love

Slogan Share Your Love symbolizuje to nejdůležitější - lásku. Vytvořili jsme proto kolekci, prostřednictvím které s Vámi můžeme sdílet tyto hodnoty! Je nám velkou ctí být součástí milostných příběhů tisíců z Vás. Neváhejte a oslavujte lásku společně s námi každý den #ShareYourLove!

Více o SAVICKI Diamonds®
Fotografie páru

Třetí krok

Servis

Specializujeme se tvorbu jedinečných šperků. Zakládáme si rovněž na zákaznickém servisu. Rádi předčíme Vaše očekávání - neváhejte a seznamte se s bonusy v podobě SAVICKI Care+

Nákup šperků online nebyl ještě nikdy jednodušší!

Více o SAVICKI Care+®

Jsme Vám k dispozici v průběhu celého objednávkového procesu, který začíná samotným výběrem. Naši experti Vám pomohou s výběrem ideálního šperku, zodpoví Vám veškeré otázky a v případě prstýnků dokáží poradit rovněž s velikostí. Tím vším to však nekončí. Nabízíme Vám dodatečnou službu v podobě SAVICKI Care+. Seznamte se s jejími výhodami:

120 denní lhůta pro bezplatnou výměnu či vrácení zboží

Doživotní záruka na drahokamy

Bezplatné a profesionální čištění

Bezplatná změna velikosti

Fotografie prstenu
Kategorie