Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Prstýnky s rubínem

Prohlížíte si 46 z 71 produktů.

Filtrovat
Třídit
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Rychlé filtování
do 12 000 Kč
do 18 000 Kč
do 30 000 Kč
Se safírem
S diamantem

Získejte dodatečnou slevu

 na nákupy v SAVICKI

Prsteny s rubínem

Červená je symbolem naplněné lásky i věčné touhy. Červená v nás podvědomě aktivuje všechny smysly, zostřuje je a probouzí adrenalin. Je to barva vzrušení a radosti a veškerá další její symbolika efektně vyznívá v drahých kamenech. Rubíny ve svých karmínových odlescích probouzejí energii a vášeň. Rubíny usazené v drahých kovech se tajnosnubně třpytí a naznačují vrcholné prožitky. Rudá je znakem královského majestátu a moci. Ovládněte i vy tento dokonalý diamant a společně s ním předejte jednoznačné poselství. Svou hlubokou lásku a oddanost nemůžete vyjádřit lépe než prstenem s rubínem či jiným šperkem s tímto smyslným kamenem.

Dokonalý kontrast temného kamene a třpytícího se kovu

Přírodní rubíny v syté červené barvě opanují vaši pozornost. Dokonale využívají kontrast s bílým zlatem nebo platinou. I v relativně drobném kameni dokáží imponovat. Na koruně ze žlutého kovu působí hřejivě, pod jemným designem je však stále cítit napětí a skrytá vášeň. Rubínům sluší i zlato růžové, dokáže vášeň spoutat a přetavit v romantické souznění opětované lásky. Prsteny s rubínem tak dávají najevo vaše vroucí city.

Rubín je kámen pro speciální příležitost. Je právem spojovaný převážně s láskou a milostným vztahem. Potvrdit však může také vážný slib a závazek. Vybíráte-li zásnubní prsten, věnujte rubínům náležitou pozornost. Volba prstene s rubínem se v mnohém vyplatí.

Zpečeťte svoji lásku prstenem, který zrcadlí vaši touhu a vášeň

Ve vztahu je naprosto nutná vzájemná důvěra, rovnocenné partnerství, spolehlivost, podpora. Vztah opravdu zamilované dvojice ale musí provázet také jiskra a vzájemná přitažlivost. Pokud se rozhodnete jediné ženě zasvětit celý svůj život, pak musíte umět své nejhlubší pocity správně vyjádřit. Vložte svá přání a tužby do mistrně zpracovaného šperku. Najděte ideální kombinaci vzácného kovu a mimořádného kamene. Společně se svým srdcem darujte ženě svého života mimořádnou zástavu, třeba formou prstenu s rubínem.

Za opravdového muže musí mluvit především činy. Rubín je jedním z nejvzácnějších diamantů. Při žádosti o ruku vám, společně s romantickou atmosférou a místem, pomůže prsten s rubínem vyvolat naprostý úžas. Vaší milované se znovu rozbuší srdce a stoupnou slzy do očí. Zasnoubení je otázkou krátkého okamžiku, dobře načasované situace. Nesmíte proto opomenout jedinou maličkost ani detail. Právě na tuto chvíli ženy čekají, sní o ní a spoléhají, že právě o svém prožitku budou nadšeně vyprávět a ponesou si jej do celého života jako jeden z klíčových momentů. Dopřejte své partnerce pocit, že právě ona je naprosto výjimečnou a jedinečnou. Právě ona si dokázala získat vaše srdce a rozhodla se jít s vámi společným životem. Prsten s rubínem je toho důkazem.

Inspirujte se, pozorujte a vybírejte

Rubín je pevný a tvrdý kámen, dovoluje šperkařům experimentovat a proměny v brusu do dechberoucích šperků. Rubín vyniká jako solitér osazený v koruně prstenu. Plně se rozezní šarlatovými odlesky ve všech typech brusu. Vybírat můžete dokonale pravidelný briliantový brus, ale i ovál, srdce, obdélník se sraženými hranami.

Prsten s rubínem dokáže okouzlit na první pohled. Výrazná rudá barva se může v brusu odrážet od nejtemnějších odstínů až k jemným růžovým. Barvu kamene umocní usazení v barvě zlata, ale také společnost dalších vzácných kamenů. Efektní jsou zejména kombinace, kdy rudý kámen obklopují drobnější průzračné diamanty. Záplava drobných odrazů světla zjemní kontrastní střed prstenu. Působivá je také kombinace rubínu a černého diamantu. Rudá, modrofialová, karmínová, šarlatová, všechny odstíny červené skvěle ladí ve stylizaci ledově čirých krystalů i temně černých.

Nejen pro vášnivé ženy ve znamení Štíra

Rubeus znamená v latině rudý, rubín si tedy nese dominantní červenou nejen v barvě, ale i názvu. Často je přisuzovaný znamení štíra, které umí mistrně využít svou fantazii. Štíři jsou dokonalými svůdci, neustále si pohrávají alespoň s lehkými náznaky, smyslně se pohybují a nechají svůj protějšek ochutnat nejsladší plody zakázaného ovoce.

Pokud jako muž – štír darujete své vyvolené rubínový prsten či jiný šperk, potvrzujete jen pověst, která vás předchází. Pokud je štírem vaše vyvolená, pak jí prstenem s rubínem dáváte najevo, že jmenované vlastnosti jsou pro ni velmi příznačné a vám lichotí pohybovat se v její přítomnosti i přízni. Rubíny však mimořádně sluší každé ženě, bez ohledu na její astrologické znamení. V každé ženě se skrývá vášeň. Nestyďte se vzít si z energického znamení štíra inspiraci a společně s rubíny oživte váš partnerský život i vzájemnou vášeň. Darujte prsten s rubínem jako důkaz své lásky.

Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu