Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Filtry Zavřít
Třídění Zavřít

Zlaté náušnice

Prohlížíte si 46 z 674 produktů.

Filtrovat
Třídit
do 750 Kč
do 1 000 Kč
do 1 500 Kč
S diamantem
Zlaté šperky
Pozlacené šperky
Filtry

Rozbalit filtry Skrýt filtry

Rychlé filtování
do 750 Kč
do 1 000 Kč
do 1 500 Kč
S diamantem
Zlaté šperky
Pozlacené šperky

Získejte dodatečnou slevu

 na nákupy v SAVICKI

Zlaté náušnice

Zlaté náušnice jsou nezbytným základem. Zlato podtrhne eleganci, přidá šarm, je nezastupitelným a nenahraditelným doplňkem. Klasickou žlutou, romantickou růžovou i ultra moderní bílou barvou dokáže zlatý šperk na ženě zvýraznit to, co ji dělá krásnou a jedinečnou. Zlaté náušnice skvěle nesou minimalistický design, efektně vyzní v kombinaci s drahými kameny. Dávají mistrům šperkařům volné ruce při práci s jakoukoliv stylizací a tím otevírají jedinečné možnosti i vám. Darujte zlaté náušnice a získejte si její náklonost a pozornost. Nechte na ženě vyniknout krásnou barvu očí, ladnost dlouhé šíje nebo dokonale symetrický obličej. Obdivujte ji a složte ji největší hold výběrem luxusního šperku.

Dívenku přivítejte na svět luxusním dárkem

Není náhodou, že se právě zlaté náušnice stávají prvním šperkem, který žena dostává. Je stále platnou a krásnou tradicí, že otcové nebo prarodiče vítají na svět novorozené děvčátko luxusním dárkem v podobě drobných náušnic. Náušnice odráží lásku, se kterou je holčička vítána do rodiny. Vystihují křehkost a výjimečnost vztahů. Rozeznívají něžnost. Drobné náušnice si často půjčují romantické motivy květin, stylizace lístečků, působivě se představují i v designu jednoduchých peciček nebo hladkého základu zdobeného drobnými kameny. Celý život si budete přát dát svému dítěti to nejlepší. Vyberte náušnice, které ve všech ohledech naplní vaše ambice a budou symbolicky prvním krokem ke všem splněným snům vaší holčičky.

Udělejte radost a zalichoťte výběrem dokonalého šperku

Náušnice jsou dárkem, který potěší ženu vždy a vždy rozzáří oči v radostném a překvapeném úsměvu. Náušnice můžete vybírat ke zvláštní příležitosti, ale i jako poděkování, nebo drobnou pozornost.

Šperkaři představují široké portfolio uměleckých výtvorů. V moři krásných tvarů, elegantních linií a luxusních modelů stačí zachytit jen tu správnou vlnku. Luxusní šperk může dokonale odrážet povahové rysy partnerky. Může zdůraznit její životní styl i společenské postavení. Šperk musí působit jednotně s ostatními doplňky i oblečení, musí také korespondovat s barvou pleti i očí, s typem účesu. Každá příležitost klade jiné nároky. Vy můžete být tím, kdo nabídne ženě prostředky, které naplno rozezní její krásu a eleganci. Nechte ji zažít chvíle obdivu, dopřejte jí pocit naprosté výjimečnosti. Sklízený úspěch a obdiv bude po jejím boku lichotit i vám.

Luxusní zlaté šperky pro mimořádnou osobnost

Zlato má mnoho podob a odstínů, které můžete atraktivně zužitkovat. Žluté zlato symbolizuje tradiční hodnoty. V zářivých odlescích nechá vyniknout jednoduchém u designu, kterému přidá nadčasovou eleganci. Složitější stylizace získají ve žlutém zlatě lehkost. V růžovém zlatě zaznívají něžné a tlumené tóny. Růžovým zlatem podtrhnete romantickou povahu, sklony ke snění. Růžovým zlatem můžete vyjádřit i svou hlubokou lásku a náklonost. Bílé zlato vyhoví zejména moderním trendům. Efektně zdůrazní minimalismus a stylovou jednoduchost. Dokáže však zaznít i v náročných dekorech a s mimořádným úspěchem vynáší kontrast drahých kamenů.

Náušnice je možné vybírat ke každé příležitosti. Pro denní nošení jsou vhodné šperky méně nápadné. Decentně pozdvihnou styl ženy. Budou doplňkem, který nechá vyniknout přirozenou krásu. Slavnostním příležitostem jsou určené náušnice v nápadném zpracování. Výrazné závěsy, bohaté zdobení nebo osazení velkými kameny dokáže vytvořit doslova wow efekt. Ke krásným šatům, k bezchybné postavě, ke krásné tváři jsou náušnice povinností.

Šperk, který nechá zaznít milion odlesků

Drahé kameny si přímo říkají o zasazení do páru náušnic, kde se v barvě kamene i v odlesku broušených ploch skvěle odráží. Náušnice zvýrazní uhrančivý pohled vaší partnerky, temným očím přidají smyslnou hloubku. V ledově modrých očích vystupňují vzrušení. Zelené oči ovinou tajemstvím.

Drahé kameny jsou symbolem vytříbeného vkusu. Navíc mohou skvěle zužitkovat symboliku barev. Mezi čtveřici nejvyhledávanějších kamenů patří samozřejmě čirý diamant, královsky modrý safír, hluboce zelený smaragd a vášnivě červený rubín. V páru náušnic se však skvěle zatřpytí i další kameny, topaz, zirkon, tanzanit, onyx. Náušnice dávají prostor i perlám, které v důvtipném usazení působí s mimořádným efektem.

Najděte si zálibu ve vybírání šperků a snažte se nevynechat jedinou příležitost k tomu, abyste své partnerce projevil náklonost a lásku. Šperky jsou jediným dárkem, který si za všech okolností zachovává mimořádnou sílu a důstojnost. V luxusních materiálech se skrývá síla a pevnost rozhodnutí. Ušlechtilé zlato dodá váhu vašim slibům a zdůrazní i vaši výjimečnost.

Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu
SAVICKI © 2023

v1.39.25