Získejte dodatečnou slevu Chci získat slevový kód
0
Dnů
:
0
Hodin
:
0
Minut
:
0
Vteřin
 • Bezplatné doručení
 • 120 dní na výměnu či vrácení zboží
 • Bezplatná změna velikosti
 • SAVICKI Care+®
 • Bezplatné vyhotovení rytiny
Logo značky Savicki

Diamanty, kterými osazujeme šperky SAVICKI, jsou pečlivě vybírány kvalifikovanými experty v oblasti posouzení a nacenění drahokamů. Sázka na diamant je tedy sázkou na naprostou jistotu.

Logotyp diamantového certifikátu Logotyp diamantového certifikátu Logotyp diamantového certifikátu

Doživotní záruka

Diamant je nejlepším přítelem každé ženy

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších citátů v rámci diamantů. Diamanty jsou zárukou té nejvyšší kvality. Výběrem těch nejkvalitnějších drahokamů získáváte doživotní záruku, potažmo maximální jistotu dobrého nákupu.

SAVICKI 5C

Klasifikace diamantů o úroveň výše

Nadstandardní kvalita je pro nás prioritní. Standardní přístup 4C jsme tak doplnili pátým "C" - control. Naše diamanty několikanásobně prověřujeme, abychom mohli zaručit jejich nejvyšší kvalitu.

Fotografie diamantů
Fotografie diamantů
Fotografie diamantů
Fotografie diamantů
Fotografie loga Savicki 5C
 • 1 z 5 C

  Cut - brus

  Cut - brus

  Fotografie diamantů

  Brus diamantu je nedílnou součástí perfektního provedení

  Ideální proporce jdou ruku v ruce s perfektním brusem k dosažení ideální brilance tak, aby každá z jednotlivých faset odehrála svoji významnou roli při práci se světlem. Tímto způsobem je zaručena maximální záře.

  Preciznost – vybroušení se zaměřením i na ten nejmenší detail

  Symetrie – harmonické uložení jednotlivých fazet diamantu

  Třpyt – pouze nejvyšší kvalita brusu zajistí ohromující lesk

 • 2 z 5 C

  Clarity - čistota

  Clarity - čistota

  Čistota pod desetinásobném přiblížení

  Pro luxusní diamant je příznačný dokonalý lesk. Čistota drahokamu je nedílnou součástí principu 5C - šperky SAVICKI osazujeme výhradně diamanty téměř dokonalé čistoty. U diamantů s inkluzemi se nelze spolehnout na dokonalé světelné vlastnosti, tudíž se soustředíme pouze na diamanty s nejvyššími parametry čistoty.

  Nechte se pohltit jedinečnou krásou diamantů.

 • 3 z 5 C

  Color - stupeň barvy

  Color - stupeň barvy

  Barva diamantu

  Diamanty klasifikujeme na základě barvy od písmene D do Z. Barvy D / E / F / G / H / I označují prakticky bezbarvé diamanty. Barva je jedním z klíčových faktorů, který ovlivňují jejich vzhled. Diamanty o barvě N-Z se již řadí mezi méně kvalitní, které jsou typické nažloutlým odstínem.

  Šperky SAVICKI osazujeme výhradně prakticky bezbarvými diamanty té nejvyšší kvality. Pouze takové dokáží podtrhnout výjimečnost jejich charakteru.

 • 4 z 5 C

  Carat - karátová hmotnost

  Carat - karátová hmotnost

  Fotografie diamantů

  ct

  Co označuje karátová hmotnost?

  Karátová hmotnost není sama o sobě zárukou kvality a neurčuje exkluzivitu diamantu. Teprve v kombinaci s principem 5C se z drahokamů stávají dokonalé a jedinečné symboly Vašich nejniternějších citů.

  V nabídce SAVICKI najdete drahokamy od 0.01 ct do 4 ct.

 • 5 z 5 C

  Control - záruka nejvyšší kvality

  Control - záruka nejvyšší kvality

  Jakým způsobem probíhá kontrola našich diamantů?

  Diamanty podstupují dvoufázový proces kontroly kvality. První kontrola probíhá již u našich dodavatelů, kteří obdrží podrobný seznam všech parametrů, které musí dané drahokamy splňovat. Druhá kontrola probíhá v naší klenotnické dílně, kde diamanty důkladně prověřujeme a podrobujeme je pečlivé kontrole pod mikroskopem.

Cut
Clarity
Color
Carat
Control

Conflict-Free Diamonds

Diamanty výhradně z ověřených zdrojů

K výrobě našich šperků využíváme pouze materiály z ověřených zdrojů, což je prioritou společnosti SAVICKI! I my jsme součástí iniciativy na podporu diamantů vlastnících záruku "conflict-free".

Kimberley Process Certification Scheme

5.11. 2002 – 36 zemí na jednání probíhajícím ve Švýcarsku přijalo konkrétní a závazná opatření proti obchodování s diamanty pocházejících z oblastí s aktuálně probíhajícími konflikty a přijali prohlášení zvané "Deklarace Interlaken".

Všichni zúčastnění se tímto způsobem zavázali k respektování dokumentu "Kimberley Process Certification Scheme", který má za cíl regulaci certifikace v obchodování se surovými diamanty.

Společně s každým šperkem osazeného diamanty obdržíte dárkovou kartu Conflict-Free jako potvrzení, že se jedná výhradně o diamanty pocházející z legálních a ověřených zdrojů.

Certifikované diamanty s ověřeným původem

Důkladně prověřujeme původ všech našich diamantů. Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří jsou špičkou ve svém oboru.

Ověření dodavatelé

Spolupracujeme pouze s ověřenými dodavateli, kteří patří mezi ty nejlepší v klenotnickém odvětví.

Jedinečné šperky

Diamanty SAVICKI pocházejí pouze z legálních a ověřených zdrojů.

Záruka ověřeného původu

Maximální bezpečí a komfortní nákup

Naše diamanty pocházejí pouze z legálních a ověřených zdrojů. Spolupracujeme výhradně s pečlivě prověřenými dodavateli. Distancujeme se o praktik, mezi které patří obchod a těžba s "krvavými" diamanty.

Našimi partnery jsou ověření dodavatelé, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Certifikáty, které k diamantům od našich dodavatelů získáme, následně procházejí neméně pečlivou kontrolou. Záleží nám, aby naši zákazníci získali pouze diamanty z legálních zdrojů. Pouze takové diamanty využíváme k výrobě našich šperků.

Fotografie diamantů

Diamanty SAVICKI

Doživotní záruka

Všeobecně uznávaný princip 4C jsme se v rámci kvality našich produktů rozhodli rozšířit. Přidali jsme tzv. 5C, které se vyznačuje několikanásobnou kontrolou kvality. Každý šperk osazený diamantem je opatřen certifikátem kvality společně s doživotní zárukou. Spolupráce s námi přináší spousty benefitů!

Pečlivě vybrané diamanty

Naši klenotníci jsou specialisté v oboru gemologie, což je věda, která se zabývá drahokamy. Veškeré drahokamy tak procházejí důkladnou kontrolou! Diamanty pocházející z legálních zdrojů jsou vždy opatřeny vlastní certifikací, která dokládá jejich pravost a parametry. Parametry 5C definují, že karátová hmotnost, barva, čistota i brus jsou nejvyšší kvality blížící se dokonalosti.

Fotografie diamantů
Fotografie diamantů Celková výměna diamantu

Naše záruka se vztahuje na vady a poškození diamantů v podobě roztříštění, nalomení či uvolnění pouze v případě originálně osazeného diamantu.

Fotografie diamantů Bezplatná oprava

Při poškození diamantu se můžete spolehnout na bezplatné ověření, posouzení a následnou opravu. Na šperky osazené diamanty získáváte doživotní záruku.

Fotografie diamantů Nelimitované profesionální čištění

Výjimečné šperky vyžadují výjimečnou péči. Postaráme se o komplexní čištění a renovaci povrchové úpravy, které v rámci pětistupňového procesu navrátí jejich prvotní lesk.

Standard Záruka SAVICKI
Celková výměna diamantu
Nelimitované profesionální čištění
Bezplatná oprava
Termín dodání
Doživotní záruka
Certifikát pravosti

Doživotní záruka na diamanty

Diamanty jsou věčné. Na šperky SAVICKI, které jsou osazeny diamanty, získáváte doživotní záruku. Pakliže dojde k odštípnutí, či jakémukoli jinému poškození, můžete se na nás s důvěrou obrátit! Aby bylo možné tuto záruku uplatnit je nutné, aby byl šperk ve své prvotní podobě svého vyhotovení. Zásahem jiného klenotníka tyto záruky bohužel ztrácíte.

Více o SAVICKI Care+®
Fotografie diamantů

Jedinečné ve všech ohledech

Brilance, čistota a dokonalost - tato tři slova ideálně vystihují diamanty, kterými osazujme zásnubní prstýnky SAVICKI. Neopakovatelná brilance našich diamantů je zapříčiněna jejich perfektní strukturou. Každý z našich diamantů navíc prochází hned několikanásobnou kontrolou kvality. Díky principu 5C, doživotní záruce a certifikátům pravosti si můžete být jistí, že obdržíte jen to nejlepší!

Kompletní nabídka prstýnků s diamanty
Kategorie