Nabídka Vyhledat Kontakt
Savicki Logo
Kontakt Oblíbené Košík

Produkty:

Tento produkt nebyl nalezen.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Kategorie:

Tato kategorie nebyla nalezena.

Zadejte do vyhledávače jinou frázi

Reklamační formulář

Jsme Vám k dispozici v rámci pracovních dní v čase 8:00 - 22:00. Neváhejte nás kontaktovat a pomůžeme Vám vyřešit i ty nejnepříjemnější potíže. Vyberte jeden z formulářů, po jeho vyplnění se s Vámi skontaktuje jeden z našich expertů k zajištění Vaší maximální spokojenosti.

Změna velikosti / Vyhotovení rytiny

Vyberte jednu z možností a přejdete k následujícímu kroku

Lze si vybrat více než jednu možnost

Změna velikosti

Nákupem u nás získáváte až 120 dní na bezplatnou úpravu velikosti prstýnků, která se vztahuje na změnu až o 3 velikosti. Po uplynutí této lhůty Vám za výměnu bude naúčtováno 600 Kč. Buďte tedy naprosto bez obav – pokud se netrefíte s výběrem potřebné velikosti na první dobrou, vše lze velmi snadno vyřešit. Změny velikostí jsou prováděny ve lhůtě 14 dní ode dne přijetí zboží. V případě snubních prstýnků se jedná o lhůtu 30 dní. Nákupem u nás zároveň získáváte 120 denní lhůtu pro bezplatné dodatečné vyhotovení rytiny. V případě, pokud si s cílovou velikostí nejste zcela jistí, jedná se o ideální řešení. Nejprve začněte od výběru rytiny a preferovaného fontu písma. K jejímu vyhotovení můžete využít až 20 znaků. Mezi nejoblíbenější patří důležité datumy, místa či jména. V kreativitě se však meze nekladou - výběr je jen a pouze na Vás! Jediným omezením je počet 20 znaků. Vyhotovení rytin je prováděno ve lhůtě 14 dní ode dne přijetí zboží. Prosíme o dodání vyplněného reklamačního formuláře k přibalenému prstýnku.

Vyhotovení rytiny

Nákupem u nás zároveň získáváte 120 denní lhůtu pro bezplatné dodatečné vyhotovení rytiny. V případě, pokud si s cílovou velikostí nejste zcela jistí, jedná se o ideální řešení. Nejprve začněte od výběru rytiny a preferovaného fontu písma. K jejímu vyhotovení můžete využít až 20 znaků. Mezi nejoblíbenější patří důležité datumy, místa či jména. V kreativitě se však meze nekladou - výběr je jen a pouze na Vás! Jediným omezením je počet 20 znaků. Vyhotovení rytin je prováděno ve lhůtě 14 dní ode dne přijetí zboží. Prosíme o dodání vyplněného reklamačního formuláře k přibalenému prstýnku.

Oprava / Čištění

Nákupem u nás získáváte standardní dvouletou záruku. Na prstýnky osazeny diamantem se vztahuje doživotní záruka. Tuto záruku však nelze aplikovat při poškození šperku vlastní vinou, mechanickým poškozením či úmyslným poškozením s cílem odstranění diamantu. Kromě těchto záruk zároveň získáváte možnost čištění a kompletní renovace povrchové úpravy Vašich šperků. O stavu Vaší žádosti Vás budeme následně informovat. Reklamační řízení prstýnků či drobných šperků standardně probíhají ve lhůtě 14 dní ode dne přijetí zboží. V případě snubních prstýnků se jedná o lhůtu 30 dní. V tomto bodě si však vyhrazujeme prodloužení termínu v případě nutnosti. Každá žádost je posuzována individuálně. Prosíme o dodání vyplněného reklamačního formuláře k přibalenému prstýnku.

Výměna či vrácení zboží

Přejete si Vámi zakoupený produkt vyměnit či vrátit? Nákupem v SAVICKI s tímto není nejmenší problém. Zaznačte níže a vyplňte formulář pro vrácení zboží či pro zprostředkování výměny.

Výměna

Pokud Vámi vybraný produkt nesplnil Vaše očekávání, popřípadě jste se nesetkali s kladnou odezvou svého protějšku, můžete využít 120 denní lhůtu pro zprostředkování výměny. Možnost výměny lze využít na produkt o jiné barvě zlata, osazený jiným drahokamem či zcela jiný model. V tomto ohledu jsme velmi flexibilní a vždy se snažíme najít řešení pro maximální spokojenost našich zákazníků. Výměny standardně probíhají ve lhůtě 14 dní ode dne přijetí zboží. V případě snubních prstýnků se jedná o lhůtu 30 dní. V tomto bodě si však vyhrazujeme prodloužení termínu v případě nutnosti. Každá žádost je posuzována individuálně. Prosíme o dodání vyplněného reklamačního formuláře k přibalenému prstýnku.

Vrácení zboží

Nákupem u nás také získáváte 14 denní lhůtu pro vrácení zboží bez udání důvodu. Uvědomujeme si však, že je tento termín v mnoha ohledech příliš krátký, proto jako jediní na trhu nabízíme prodlouženou lhůtu v rámci 120 dní. Aby tuto lhůtu bylo možné využít, je však nutné splňovat následující podmínky: a) Produkt musí být vyhotoven dle naší standardní nabídky. Na všechny produkty v rámci individuálních projektů, úprav a modifikací se tato možnost nevztahuje. b) Produkt nesmí být personalizován. Rytina představuje personalizaci, skrze kterou ztrácíte možnost vrácení zboží. Personalizací se dále myslí ryzost 750, hypoalergenní úprava bílého zlata a platinování. c) Produkt nesmí být nijak poškozen. Zároveň nesmí jevit známky běžného nošení. O stavu Vaší žádosti Vás budeme následně informovat. Žádosti o vrácení zboží jsou posuzovány individuálně a standardně probíhají ve lhůtě 14 dní ode dne přijetí zboží. Prosíme o dodání vyplněného reklamačního formuláře k přibalenému prstýnku. .

Krok 1 Vybrat druh formuláře

Nejprve zvolte typ Vaší žádosti, jaké oblasti se konkrétně týká. Tímto způsobem dojde k maximálnímu urychlení a vyřešení celé záležitosti.

Krok 2 Bližší informace

Doplňte veškeré informace týkající se Vaší žádosti. Do komentáře uveďte vše, co by mohlo pomoci k celkovému urychlení a následnému vyřešení.

Změna velikosti

Zvolit typ šperků:

Dámský prstýnek:

Pánský prstýnek:

Oprava/Čištění

Zvolit typ šperků:

Přiložit fotografie

Vyhotovení rytiny

Zvolit typ šperků:

Engrave

Vybrat font písma

Dámský prstýnek
Engrave

Vybrat font písma

Pánský prstýnek
Engrave

Vybrat font písma

Výměna
Vrácení zboží

Využívám

Pakliže využíváte dodatečného práva k vrácení zboží v rámci 120 denní lhůty, náklady v souvislosti s přepravou hradí zákazník.

Důvod:

V čem konkrétně se zakoupený produkt liší od prezentace na našich stránkách?

Krok 3Uvést své osobní údaje

Uveďte své osobní údaje a adresu tak, abychom mohli zajistit vrácení zboží. Zároveň uveďte dny, na kdy si budete přát zajistit svoz připravené zásilky.

Kontaktní údaje:

Adresa pro vyzvednutí kurýrem

Krok 4Shrnutí

Ověřte všechny zadané informace. Zkontrolujte, zda jsou uvedeny správně. Pokud je vše v pořádku, Vaší žádostí se budeme brzy zaobírat.

Typ žádosti:Grawerowanie

Údaje žadatele: (v případě, že se liší od údajů z objednávky, prosím uveďte do komentáře)

Adresa pro vyzvednutí kurýrem

Nenašli jste odpověď na svoji otázku?
Kontaktujte nás!
Infolinka
Můžete nás kontaktovat každý pracovní den v čase 8:00 - 22:00
Livechat
V případě potřeby nás kontaktujte prostřednictvím livechatu.
Kontaktní formulář
Zvolte termín, který Vám bude vyhovovat. My se s Vámi následně skontaktujeme.
Kategorie

Jsme Vám k dispozici

pondělí - pátek 8:00 - 22:00

Přejít ke kontaktu
SAVICKI © 2023

v1.39.25